Haber

Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı Nahit Şahin, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’i ziyaret etti

Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı Nahit Şahin, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’i makamında ziyaret etti.

Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı Nahit Şahin, Pursaklar Belediyesi SporKulübün Ragbi Takımı’nın kurulmasına öncülük eden, Türkiye şampiyonluğuna ulaşmasını sağlayan, spora ve sporcuya verdiği destekle dikkat çeken Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’i makamında ziyaret etti.

“Pursaklar Belediyesi olarak ragbi sporuna büyük destek veriyoruz.”

Federasyon liderini Pursaklar’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “Nazik ziyaretlerinden dolayı Türkiye Ragbi Federasyonu Lideri Nahit Şahin’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Pursaklar Belediyesi olarak. Ragbi sporuna büyük destek veriyoruz. Gençlerimize verdiğimiz destek ödüllendiriliyor.” “Şirket olarak Türkiye Şampiyonaları teklif ediyoruz. İlçemizde sporun gelişmesi ve adından söz ettirecek sporcular yetiştirmek için dün olduğu gibi bugün ve yarın da spora ve sporcuya yatırım yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Samimi bir atmosferde gerçekleşen toplantıda Lider Ertuğrul Çetin, Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanı Nahit Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, ragbi’nin gençler arasında yaygınlaşması için atılacak adımlar konusunda görüş alışverişinde bulundu. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu